İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Mutemadiyen ve Tengri Aynı Kişi Mi?

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

QVG0Mk.png

NZJdkO.png

DİKKAT EDİN JULİET GELİYOR.

Ulan bir de Juliet salağından bahsediyorsun onları da banladık diye, ya onu zaten siktir et “abi ifşamı çıkardılar 18 yaşında olmadığımı öğrendiler abi, abi ne diyeceğim şimdi abi, abi bir şey söyle de kurtar beni ellerinden abi, her yerde fotolarımı atıyorlar abi, veled olduğum ortaya çıktı abi” bu arada bu cümleleri abartısız yazıyorum kendi kendine “veled olduğum ortaya çıktı abi” diyen bir veled aq. Bunu okuduktan sonra reddetme bacını sikerim burada şimdi, ben Skype konuşmalarını silmem hepsi bir bir duruyor, götünü travestilere siktirdiğiminin salağı. Oğlum ben hiç böyle güzel mütevazi bir veled görmedim daha önce, adam kendi kendisi için “veled olduğum ortaya çıktı” diyor, ne gülmüştük lan o zaman bu salağa üst yönetimde, gerçi aylar sonra gelip yine bi posta sikmem iyi oldu sizleri, zihniniz açılır.

Juliet diyince aklıma direkt bu geliyor artık hahshahhahshahah

Lütfen artık o Juliet değil, onun yeni adı artık bir adet küçük ‘mütevazi veled’ :)
  • my302, Expertanced, MadLy ve 1 diğer bunu beğendi

MadLy

MadLy
  • Sahip Vekili

• 716
  • Nick: MadLy
  • Klan/Çete: Efficiency Expert [eX]
  • Discord: Ibrahim Güzel#8709
  •               

@Tengri. ''Doğada yaşamaya tutunan malafat'' olacak o abi.

• my302 ve Shoke. bunu beğendi

Vakana

Vakana
  • Üye

• 489
  •               

ne diyeceğimi bilemiyorum.

Resmi ekleyen

TheOrder

TheOrder
  • Forum Başkanı

• 1.664
  • Nick: [eX]TheOrder.
  • Klan/Çete: [eX] Efficiency Expert
  • Discord: TheOrder - Talha#2293
  •               

• MadLy bunu beğendi

r1m3NV.png    mor3XY.pngdBWPM7.png

MadLy

MadLy
  • Sahip Vekili

• 716
  •               

Bu videoyu 7 kere gördüm sayende. :)

Expertanced

Expertanced
  • Üye

• 313
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •      

yaw magi bu iki üç tane pijlemenin lafına konumu açıyon gardaşım bırak devam et oyununa

Konu TheOrder tarafından 12 Mart 2018 - 20:37 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Argo.

ezgif-1-e69d2fb21c.png

Aware.

Aware.
  • Oyun Admini

• 537
  • Nick: Aware[vK]
  • Klan/Çete: Vigilante Kingdom
  • Discord: Aware#9544
  •               
gençler banlattırın forum hesaplarınızı, juliet geliyomuş hesabınızı hackler falan uğraşmayın xDD

Resmi ekleyen

Masayı çektiler.

Saat tam 01:25'ti.

Gitmişti Deniz...

MadLy

MadLy
  • Sahip Vekili

• 716
  •               
TÜRK İBİZA asla kalitesinden, şerefinden ve onurundan ödün vermez. Gidenlere güle güle.

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   
Merhaba arkadaşlar siz sevdiğim kardeşlerim ve değerli üyelerim için son bir dokunuş daha yapıp konuyu sizlerin de izni ile rafa kaldıracağım, bir kaç üyemizin iyi niyetli soruları var ve ben de bunları cevaplandırmaktan onur duyarım. Mütemadiyenin yazdığı gibi paragraf paragraf yazacağım ki yazılar karışmasın ve dikkatlice okuyun.

Birincisi; Mütemadiyen ile ilk zamanlar da bir kaç IP daha eşleşiyordu ve bunlar gece yarısıydı, nasıl olabiliyor, ofis saatleri dışında? Asıl olayın başladığı yer ofis değil ki dostum o zaten en fazla 12-13 defa yaşanan bir durum, birlikte birbirimize link atıp o konuları ekipçe birlikte inceleyip ileti atıyorduk o vakitler, ileride de illahaki yine yapacağız ama siz asıl kısmı kaçırmışsınız. Arkadaşlar sizlere zaten asıl olayın Panellerden benim (ve bir kaç yöneticinin daha) hesabına girip tek tek sistemleri tanıttıklarından ve bu sırada IPBoard’ın AndreoHector’un dediği gibi IP'lerimiz eşleştiği için forum bizim iletilerimizi alıp birbiriyle eşleştirdiğinden sonuçların öyle göründüğünü dile getirdik ve biz bunu zaten en başından beri farkındaydık yalnızca ben ciddi anlamda bu potansiyel de bir veledin bunu alıp böyle yaygara çıkartıp insanların aklını karıştırmaya çalışabileceğini düşünmemiştim çünkü hiç kimsenin IQ puanının bu kadar zayıf olabileceğini tahmin dahil etmemiştim. Senin orada gördüğün olay aslında her bir iletinin IP adresinin aynı olması değil, forumun aynı IP'den giriş saptadığı için iletileri eşleştirmesinden ibaret. Bunun yanında gerek Can gerek de Baran zaman zaman bize yardım etmekte. Forumu onlar bizden daha iyi biliyor tabii. Bunu zamanında ilk gören Revolution dostumuz oldu ve iyi niyetli olduğundan ilk geldi bize sordu ve bundan doğal bir şey olamaz ve biz de açıkladık, kendisi de girip baktı ve inceleyip onayladığını dile getirdi, bugün sizlere de açıklayalım istedim, onun dışında aynısı sizler için de geçerli olabiliyor bazen örnek veriyorum Ahmet adlı kişi ile Mehmet adlı kişiyi sistem aynı IP ile eşleştiriyor, oysa ki iki insan birbiriyle elma ve armut ne kadar bağımlıysa o kadar bağımlı oluyorlar. Sistemi güncellememiz gerekiyor artık çünkü multi-hesapları bazen yanlış teşhis edebiliyoruz sırf bu yüzden. Ya en basitinden dediğimiz gibi böyle bir yalana ihtiyacımız yok, allaha şükür de sizin de bildiğiniz gibi allahdan başka kimseden de korkumuz yok, gelip sizlerden mi çekineceğiz yalan söyleyecek olsak, ki neden söyleyelim amacımız ne olabilir? (Can yani Mütemadiyen bu kısmı biraz kaba anlattı üst taraflar da okuyabilirsiniz ama size daha güzel bir yoldan anlattım, benim dilim o denli küfüre el vermiyor. Bari son olarak anlayın.)

İkincisi ise Nithral adlı arkadaşımızdan bahsettiniz bir kaç defa, kendisini bir işe yaraması için almıştık ekibe o sıra gerçekten sevdiğim TakaReis pasif olmuştu ama iki zorluk gördüğün de pes edip ayrılmak istedi, ben daha farklı hayal etmiştim. Tabii olabilir, en doğal hakkı, kendi sunucusunu kursun. Kendisine o sıralar halen saygım sonsuzdu. Onun da dışında “ben biliyordum zaten onun Mütemadiyen olduğunu” (artık gerçekten kusucam şunu duymaktan, adam ile yaşlarımız yaşantımız her şeyimiz farklı nasıl benzetebiliyorsunuz hepimiz şaşkolozuz ama olsun) dercesine bir öküzlük ettiği de doğrudur, bu en başta benim ona gösterdiğim saygıya bir ihanettir, bana açık açık söyleseydi ben kendisine zaten gerekli açıklamayı yapar, kendisi de gerekli kanıtları görünce herkesten de fazla ikna olurdu. Can olarak karşısındaysam da büyük bir gurur ile söylerdim, kendisine bu ‘biliyordum zaten’ yazısını sorduğum da ‘Şüphelendim yalnızca’ dedi ama milletin anladığı yani ‘biliyordum zaten’ den kastı ‘bana itiraf ettiler, ben zaten biliyordum’ dercesine görünüyor (ki neyi itiraf edeceksek, sanki utanç duyulan bir şey var, Can olsam gurur ile bağırırım). Fakat kendisi de aslında öyle demek istemediğini yalnızca ‘şüphelendim, o kadar’ demek istemiş. Pek de önemli birisi değil ama bazı arkadaşlar buna takılı kalmış, gizemli bir hava yaratmış ondan açıkladım, kendisinin de poposu kalkmasın yani. Arkadaşların abarttığı gibi bir durum yok yani, kendisi de şüphelenmiş ama bunu gelip bizim ile değil ‘Mütevazi veledler’ ile paylaştığı için ayrıca bir kırıldım ona ve tabiri caizse iletişimimi kestim.

Anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar, atı alan üsküdarı geçti. Umarım hayatınız da daha önemli tezleri kanıtlama peşine koşarsınız, ha bundan sonra bu yaygarayı devam ettirenleri de banlayacağız orası ayrı.

Siz isterseniz beni Mütemadiyen olarak görebilirsiniz, zaten önemli değil ki, olsam ne olmasam ne. Adam gayet onurlu, gururlu bir insan farklı nick ile gelmesinin bir sebebi var sanki hahahah, ki öyle olsa neden hala Forumu kullansın, adam paşa paşa çıkıyor söyleyeceğini söyleyip gidiyor. Her neyse, değerli üyelerimize ricam doğru yola gelmeleri, ‘abi 18 yaşında olmadığımı öğrendiler abi’ diyenlerin gazına gelmemeleri, kendileri zamanında yedikleri ifşaları bize uygulamaya çalışıyorlar da çocuğum sen bilmem kaç fırın ekmek değil, Fırıncı bile olsan tırnağımız olamazsın, hoşça kalın.
  • AndreoHector bunu beğendi