İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Turk Ibiza Bitti Mi?

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 30 yanıt gönderildi

Messi.

Messi.
  • Üye

• 194
  • Nick: Messi.[eX]
  • Klan/Çete: [eX]Efficiency Expert
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •   
1)Replanın belirlediği veya kıl olduğu bir takım insan grubu vardır.O hata yapsın ufak bir açığını bulayımda cezasını vereyim gibi boş bir düşünce sistemi olan bir kişidir hatta bunu yapmak için o kişiye saatlerce speclenir bizzat yaşadım bunu.Bunu gözlemleyen herkes rahatlıkla görebilir.

2)Kendisine kıl bile kondurmayan bir yapısı olması kendisine edilen "tmm replan" kelimesinin bile v5 zamanında bana kadar işlem uyguladığını gördüm.Buna bende dahil.

3)Birbirine benzer sık boş kelimeleri kullanarak laf kalabalığı yapması.Çok bilen birimi oluyor yoksa kendisini kusursuz harika bir yöneticimi veya çok bilen birimi zannediyor anlamıyorum.Bazen 2 3 defa okuyorum ne dediğini.Saf yalın bir Türkçe yaz abi neyin kafası bu.

4)Tartışma ve konuşmayı ayırt edemeyen sürekli bir işlem yapma hevesi olan kötü niyetli biri.Her dediğimiz boka desteğe yönlendiren biri destektede olan yüzde 99 senaryo gereken yetkili uyarılıcaktır(uyarılmadı)

Sunucuya gelirsek dedikleriniz genel olarak mantıklı ama yukardaki şahsiyet olunca oyunda insan global chate bile bişey yazamıyor tartışma ve konuşmayı ayırt edemiyor.Bulunduğum topluluğa sadakatim tamdır gerekirse ceketimi alır giderim hiç umrumda bile olmaz.Anket açın Replan alınsın mı diye görelim alınsın çıkarsa ağızımı bile açmam.
  • TCapulcuAyyas Rapperking, Klaus ve Catarina bunu beğendi

vbqMNr.png

Batuhan

Batuhan
  • Üye

• 1.224
  • Nick: Kajmeran
  • Klan/Çete: [eX]Efficiency Expert
  •         

Güzel açıklamada bulunmuşsun bu yüzden ellerine sağlık.

Bende bir kaç düşüncemi belirteyim 

1) Oyuncu Sayısı ve Ortamı : Şuan oyuncu sayısını düşünmeniz saçma olur nedenini az buçuk tahmin edebiliyorsun. Okul... Demem o ki SAMP oynayan gençliğin çoğu derslerine bakıyor ama tahmini yazın 100/150 arası olacaktır. Ortam konusunda ise %100 haklısın benim ortamım artık burada mevcut değil ara sıra da bakıyorum eskiden bizim gibi muhabbet edenleri görüyorum zaman geçecek onlar da bizim gibi düşünüp konuşmaya devam edecek.

2) Para ve Ödeme : Bence bu olaydan pek umudunuz olmasın çünkü hadi verecek insan bir kere verir bir daha vermez. Taşıma su ile değirmen dönmez diye bir söz vardır. Ondan ötürü bu tamamıyla sizi ilgilendiriyor. Alp'in dönemin de para konusu hiç açılmadan 4-5 yıl idare ettiler. Sizler de eğer inançlı, umutlu, istekli iseniz bir şekil devam edebilirsiniz. Demem o ki oyundaki o paralı sisteme boşa vakit kaybetmeyin işe yaramaz.

3) Hile Kullanımı Hakkında : Buradaki hatanız sizin yaşı olgun ve skoru bol oyuncu almanız. Yani aklı başında, düşüncesi olgunlaşmış kişiler arıyorsunuz. En basiti yanlış bir şey admin kurallarındaki zinciri kıracaksınız ve oyun içinden yetkili seçeceksiniz. Ne bileyim elbet oyuna giren bir kaç yetkili vardır ona söz hakkını tanıyıp fake hesap ile oyuna girecek oyun içi sorular soracaktır. Bunlar da cevap çoğunluğunu veren kişilere ve gözüne çok çarpan oyuncuya yetkiyi vereceksiniz. Mutlaka şuan 45 kişinin içinde İbiza da hayatını kaybeden bir kaç salak vardır onları verin yetkiyi bir de bu tarzı deneyin. Alım testleri ile bir halt yapamadığınızı 3 ay içinde görüyorsunuz. Şuan aldığınız yetkililerin hangisi oyunda? Bir de benim dediğimi deneyin kaybedecek bir şeyiniz yok...

İsterseniz dediklerimi bir düşünün

Nasılsa battı balık yan gider

• Easquez bunu beğendi

Aware.

Aware.
  • Oyun Admini

• 537
  • Nick: Aware[vK]
  • Klan/Çete: Vigilante Kingdom
  • Discord: Aware#9544
  •               
geçen sene bu dönemlerde bu server 250/250 çekiyordu millet oyuna girmek için can atıyordu şimdi anlıyoruz okul mokul var ama geçen sene okul olsa da +100'ü görüyorduk be
  • Grayson bunu beğendi

Resmi ekleyen

Masayı çektiler.

Saat tam 01:25'ti.

Gitmişti Deniz...

korkanswat

korkanswat
  • Üye

• 52
  • Nick: korkanswat
  • Klan/Çete: korkanswat

geçen sene bu dönemlerde bu server 250/250 çekiyordu millet oyuna girmek için can atıyordu şimdi anlıyoruz okul mokul var ama geçen sene okul olsa da +100'ü görüyorduk be

millet yeni oyunlara yöneliyor.

Klaus

Klaus
  • Üye

• 189
  • Nick: Klaus
  • Klan/Çete: AC
  •   

hadi replanı atın server fullenecek garanti :D adamı 2 sene önce şikayet etmiştim galiba adam karşıma geldi yine :D adamı şikayet ediyorum şikayete bakan da kendisi :D uyarı verilmiştir yazıyor bide o replan geldiğinden beri bu server her geçen gün kötüye gitti.

• Aware., TCapulcuAyyas Rapperking, Lycrish. ve 1 diğer bunu beğendi

Aware.

Aware.
  • Oyun Admini

• 537
  • Nick: Aware[vK]
  • Klan/Çete: Vigilante Kingdom
  • Discord: Aware#9544
  •               

tek sebebi yeni oyunlara yönelmesi mi sence?

v6 geldiği için 30 40 kişi gitmiştir tahminen.

bakın geçen sene v6 geldiğinde yine bir user düşüşü yaşamıştık, Mütemadiyen'den v5'i istedik adam kırmadı getirdi. Oyuncu artışı oldu. Şimdi v5 gelirse oyuncuların geri geleceğinden şüphem yok.
  • glamdring0 bunu beğendi

Resmi ekleyen

Masayı çektiler.

Saat tam 01:25'ti.

Gitmişti Deniz...

Paladin

Paladin
  • Üye

• 42
  • DURUM: PASİF
  • Nick: Paladin.$ - Sonny.
  • Klan/Çete: -
Serverdaki düşüşü oyunculara atfetmen çok yanlış. Bu konunun altındaki yorumları okuyan herkes asıl sorunun nelerden ve kimlerden kaynaklandığını az çok anlar zaten.

glamdring0

glamdring0
  • Üye

• 272
  • Nick: glamdring0.
  • Klan/Çete: Efficiency Expert
  • Discord: glamdring0. Burak Arda#1042
  •   

tek sebebi yeni oyunlara yönelmesi mi sence?

v6 geldiği için 30 40 kişi gitmiştir tahminen.

bakın geçen sene v6 geldiğinde yine bir user düşüşü yaşamıştık, Mütemadiyen'den v5'i istedik adam kırmadı getirdi. Oyuncu artışı oldu. Şimdi v5 gelirse oyuncuların geri geleceğinden şüphem yok.

Sana katılıyorum dostum tüm eski oyuncular 2015-2017 arası oyuncular v5'e alışkın.V6 geldiğinden beri herkes bıraktı.V5 gelirse yine user artışı yaşanacaktır diye düşünüyorum.

• Aware. bunu beğendi

Ölümde rüzgar gibi, hep yanı başımda.

glamdiringo.gif

DuPoN

DuPoN
  • Üye

• 1.267
  • Nick: DuPoN[DoR]
  • Klan/Çete: Dark of Side Road
  •            
Geçen senede v6 geldiginde oyunu bırakmısladdı. Amam alp abi getirtti hemen. V6 kitleyi cok dusurdu.
77MV8v.png

L_Drago.

L_Drago.
  • Üye

• 221
  • Klan/Çete: eX - AC
  • Discord: ArtemiS#0032
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •               

Geçen senede v6 geldiginde oyunu bırakmısladdı. Amam alp abi getirtti hemen. V6 kitleyi cok dusurdu.

V5 oyuncular istediği için getirilmedi. Görüldüğünden çok fazla bug olduğundan ertelenip v5'e kısa bir süreliğine geri dönülmüştü. Yanlış bilgi vermeyiniz.

@FlalaiN @DuPoN @ArdazZerS

Konu L_Drago. tarafından 18 Şubat 2018 - 11:54 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• DuPoN bunu beğendi

Resmi ekleyen

DuPoN

DuPoN
  • Üye

• 1.267
  • Nick: DuPoN[DoR]
  • Klan/Çete: Dark of Side Road
  •            

V5 oyuncular istediği için getirilmedi. Görüldüğünden çok fazla bug olduğundan ertelenip v5'e kısa bir süreliğine geri dönülmüştü. Yanlış bilgi vermeyiniz.

@FlalaiN @DuPoN @ArdazZerS

Genelinde oyuncular beğenmedi diyebiliriz.
77MV8v.png

Şu etiketlerle benzer konular: DUYURU