İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Turk Ibiza Freeroam | Oyun Prensiplerimiz

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 62 yanıt gönderildi

xBaran

xBaran
  • Üye

• 369
  • DURUM: PASİF
  • Nick: [Anarchs]Baran
  • Klan/Çete: The Anarchs
  •               

Gayet Kurallar Güzel. Gevşekliğe Son.

Resmi ekleyen

Amostra

Amostra
  • Üye

• 44
  • Nick: [AC]Amostra
  • Klan/Çete: [AC]
  •   

(Bana göre komik değil. Paylaşamazsın. ) Yazısını bende onaylamiyorum nedeni ise zevkler ve renkler tartişilmaz ama seviyeli bir ortam oluşturulması önemlidir. foruma ilk giren kişinin "amk böyle işin, amk haha çok güldüm" gibi şeyler ben ilk girerken görseydim foruma bir daha girmezdim bu konuda haklısınız lakin dediğim gibi seviyeli bir şekilde. Renkler-Zevkler tartişilmaz.

3q0Qz0.png

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

(Bana göre komik değil. Paylaşamazsın. ) Yazısını bende onaylamiyorum nedeni ise zevkler ve renkler tartişilmaz ama seviyeli bir ortam oluşturulması önemlidir. foruma ilk giren kişinin "amk böyle işin, amk haha çok güldüm" gibi şeyler ben ilk girerken görseydim foruma bir daha girmezdim bu konuda haklısınız lakin dediğim gibi seviyeli bir şekilde. Renkler-Zevkler tartişilmaz.

Küfür ederek mizah yaratmak benim için de komik değildir, bu işin rengi de yoktur zevki de yoktur, prensiplerimizden ödün vermeyeceğiz ve ailevi bir ortam yaratacağız. Her şeyin başında huzur ve sükunet yaratacağız.

• Rorke, AntidoteS, Amostra ve 1 diğer bunu beğendi

Amostra

Amostra
  • Üye

• 44
  • Nick: [AC]Amostra
  • Klan/Çete: [AC]
  •   

Küfür ederek mizah yaratmak benim için de komik değildir, bu işin rengi de yoktur zevki de yoktur, prensiplerimizden ödün vermeyeceğiz ve ailevi bir ortam yaratacağız. Her şeyin başında huzur ve sükunet yaratacağız.

Ne kadar güzel konuştun biliyormusun "ailevi bir ortam" isminizi dahi bilmezken bu aile nasil aile diyebiliriz ? + (Bana göre komik değil. Paylaşamazsın. ) konusunu söyledim küfürlü olduğu hakkında bir şey söylemedim.

• DeathAnqel bunu beğendi

3q0Qz0.png

TurkisHHH

TurkisHHH
  • Üye

• 1.206
  • Nick: TurkisHHH
  •               

Kurallar çok katılaşmış. Bencede iyisi bu ama kendi kişiliğimin troll olduğu için troll cezasını sevmedim. Yinede uymaya çalışacağım.

Resmi ekleyen

AndreoHector

AndreoHector
  • Başkan

• 82
  • Nick: AndreoHector
  • Discord: AndreoHector#1918
  •   

Kurallar çok katılaşmış. Bencede iyisi bu ama kendi kişiliğimin troll olduğu için troll cezasını sevmedim. Yinede uymaya çalışacağım.

Seviyeni koruyarak mizah yaparsan biz de güleriz ancak siz insanlar ve hatta yöneticilerle dalga geçmeyi troll olarak kabul edip bunu kendinize "troll yapıyorum ne var ki" diye benimsemişsiniz. Bu yanlışları düzelteceğiz.

• TurkisHHH bunu beğendi

aGOa67.png

TurkisHHH

TurkisHHH
  • Üye

• 1.206
  • Nick: TurkisHHH
  •               

Seviyeni koruyarak mizah yaparsan biz de güleriz ancak siz insanlar ve hatta yöneticilerle dalga geçmeyi troll olarak kabul edip bunu kendinize "troll yapıyorum ne var ki" diye benimsemişsiniz. Bu yanlışları düzelteceğiz.

insanlarla dalga geçerek kendini trol zannedeni bende yanlış olarak buluyorum. Ben sadece ciddi olmayan konular hakkında trolum.

Resmi ekleyen

Hoverbunder

Hoverbunder
  • Üye

• 1.584
  • Nick: Hoverbunder.
  •               
Hoşuma gitti :) Bakalım neler olacak yeni kurallarla.

Resmi ekleyen

Steam:Hoverbunder

ilhan_predatory

ilhan_predatory
  • Üye

• 1.619
  •               

Forum ve oyunda trollemek kesinlikle yasaktır.

Bu kuralın olmaması lazım bence, oyun ve forum platformlarını eğlenceli bir hale getirmek için herkes trolleyebilir. Buna karışma hakkınız olduğunu sanmıyorum, sonuçta sahipsiniz anlıyorum ama insanların troll davranışları sizi nasıl etkileyebilir?

-----

Ayrıca sansürlü olarak küfür etmeye bir açıklık getirilebilir. Yani "amk" bile yasak demişsiniz, bunu sansürlü bir şekilde düzene sokabilirsiniz.

• Jixx, DeathAnqel, anarface ve 1 diğer bunu beğendi

Her son bir başlangıçtır.

#JhonnieGlandal

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

Bu kuralın olmaması lazım bence, oyun ve forum platformlarını eğlenceli bir hale getirmek için herkes trolleyebilir. Buna karışma hakkınız olduğunu sanmıyorum, sonuçta sahipsiniz anlıyorum ama insanların troll davranışları sizi nasıl etkileyebilir?

-----

Ayrıca sansürlü olarak küfür etmeye bir açıklık getirilebilir. Yani "amk" bile yasak demişsiniz, bunu sansürlü bir şekilde düzene sokabilirsiniz.

Sırf 'troll' kavramının bir sınırı olmadğı için eğer biz bugün burada olmasaydık burası kapanacaktı ve bizim de sonumuzun aynı olmasını kimse istemeyeceği için, erkenden önlemlerimizi alacağız ve buna göre adımlarımızı atacağız, umarım sizler de bu yolda bizler ile birlikte yürür ve anlayış gösterirsiniz.

• Zhywor bunu beğendi

Jixx

Jixx
  • Üye

• 1.370
  • Nick: JixXx / eqsS / Alper
  • Klan/Çete: .
  •               

Elinize sağlık.

MassiVe.

MassiVe.
  • Üye

• 292
  • Nick: MassiVe.
  • Klan/Çete: [dS] - Dark Squad™
  •   

Kurallar katı ve güzel umarım ki oyun daha güzel olur.

RP7pA7.png

☾★ Aka:ExileKing☾★

☾★ I Love You Turk İbiza☾★

revoLutioN

revoLutioN
  • Forum Yetkilisi

• 452
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •               

-----

Bu platformun yaş ortalama 15'in altında olduğu için insanlar troll kavramını tam anlamıyla bilmiyor.

En basitinden 3-4 saat önce başıma geleni anlatayım, adamın teki Tengri'nin açtığı konuya "ingilizleri toplamışsınız bu ne ya" şeklinde bir yorum attı. Ben de forum kuralları gereğince arkadaşa ırk ayrımı sebebiyle 7 günlük bir uzaklaştırma verdim. Sonra geldi beni Skype'dan ekledi abi işte ben şaka yaptım da ben trolüne dedim de falan filan hikayeye başladı. Ben senin amacını nereden bileyim kardeşim dedim, eğer troll yapıyorsan Türkçe'de parantez içinde ünlem (!) ironi anlamı taşıyan sözcüklerin sonuna konan bir işaret var, bunu kullansaydın dedim abi ben bilmiom ki bunu yeaa dedi... Sonuç olarak troll kavramı bu platformda bilinmeyen/anlaşılamayan bir şey ve cezaya tabii olmasına sevindim.

• Lexusss, Muvazene ve AndreoHector bunu beğendi

ac-movie-logo.png

Xanthos

Xanthos
  • Üye

• 242
  •   
Kurallar katı ve güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

XXV257.png

QWuzimu

QWuzimu
  • Üye

• 39
  • Nick: Wuzimu.[DoR]
  • Klan/Çete: DoR Dark Of Side Road

Oyunda Troll yasak olabilir 

Forumda olamaz sonuçta BURASI SADECE BİR OYUN PLATFROMU DEGİL  

SOHBET, TROLL PLATFROM geçiyo aşırı olmadık sürece bence saçma .

Guneskan

Guneskan
  • Üye

• 5
  • Nick: Guneskan
  • Klan/Çete: EGM

abi ne zaman v6 gelcek ya!!!

Klaus

Klaus
  • Üye

• 189
  • Nick: Klaus
  • Klan/Çete: AC
  •   

abi ne zaman v6 gelcek ya!!!

Sen arada kaynarsın şimdiden söylüyorum bak

TussoR

TussoR
  • Üye

• 64
  • Nick: TussoR
  • Klan/Çete: Black Eight
  •   

YÖNETİCİLERİMİZE YA DA YÖNETİM ŞEKLİMİZE YORUM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.

En sevdigim

bide tengri nickini begendim

• hello bunu beğendi

…あまり強い言葉を遣うなよ 弱く見えるぞ

この世界に存在する全てのものは

自らに都合の良い“事実"だけを“真実"と誤認して生きる

そうするより他に 生きる術を持たないからだ

だが 世界の大半を占める力無きものにとって

自らを肯定するに不都合な“事実"こそが悉く真実なのだ

AndreoHector

AndreoHector
  • Başkan

• 82
  • Nick: AndreoHector
  • Discord: AndreoHector#1918
  •   

Oyunda Troll yasak olabilir 

Forumda olamaz sonuçta BURASI SADECE BİR OYUN PLATFROMU DEGİL  

SOHBET, TROLL PLATFROM geçiyo aşırı olmadık sürece bence saçma .

İlk bakışta sizin troll anlayışınızın yanlış olduğunu gözlemlediğim için bunu yazdım. Zaman içinde göreceksiniz. Seviyeli mizah yapmanıza ya da seviyeli sohbet etmenize bir şey diyen yok zaten forumun temel amaçlarından biri bu hatta bizim de temel amacımız ancak forumda gördüğüm bu asalak davranışlarınızı troll olarak nitelendiriyorsanız, size bir haberim var: Troll seviyeniz çöp. Çöpe at da daha fazla kokmasın.

aGOa67.png

Hazard..

Hazard..
  • Üye

• 998
  • Nick: [AC]HazarD
  •               

@AndreoHector Dolandırıcılık yasaklanacakmı peki?

Resmi ekleyen

Acemi Mapper

[ΛC] Λssassin'S Creed

Diriliş ErtuğrulSöz

Kafa topuHazlord42

Ne Mutlu Türküm Diyene Mustafa/HazarD

Şu etiketlerle benzer konular: DUYURU