İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

TURK - IBIZA (2007 - 20∞)

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 80 yanıt gönderildi

Lexusss

Lexusss
  • Hate

• 171
  • Nick: Lexus
  • Klan/Çete: AssassinS Creed
  •   

Tengri Biz Menen

olum ben diyecektim aq ya =((

hayırlısı olsun
  • adltopal bunu beğendi

Nethore

Nethore
  • Resmi Grafiker - Forum Yetkilisi

• 1.240
  •               

Hoş geldiniz.

k6kzAy.png

Lexusss

Lexusss
  • Hate

• 171
  • Nick: Lexus
  • Klan/Çete: AssassinS Creed
  •   
olum onu bunu bırakın da benim ev gitmez inş 500 bin para verdim
  • ilhan_predatory, Yilmaz, Elijah ve 5 diğerleri bunu beğendi

xBaran

xBaran
  • Üye

• 369
  • DURUM: PASİF
  • Nick: [Anarchs]Baran
  • Klan/Çete: The Anarchs
  •               

Hoşgeldin, Başarılarının Devamını Dilerim.

Resmi ekleyen

MythBaran

MythBaran
  • Emekli - Sahip Vekili

• 1.666
  • Nick: MythBaran
  •               

Yeni nick güzelmiş Mutemadiyen. Hiç inandırıcı değil :)

Mütemadiyen tamam güldük eğlendik hadi kendi nickine geç. :D :D Olm, şaka mısınız ya.

Bilgilerinizi paylaşmamanız gerçekten güzel olacak çünkü tanıştıkça anlayacaksınız ki maalesef yüz verince gelip size koyan insanlar var. 'Acıma yetime döner koyar g*ne' misali. Çıktığınız bu yolda, devraldığınız bu bayrağı adım adım ilerletmede, size gönülden başarılar diliyorum. Alp abi 'eski ve taşşaklı insanlar bunlar' dediğinde böyle olacağını zaten tahmin etmiştim. Size güvenimiz tam.  :ok:  :ok:

Resmi ekleyen

TURK IBIZA FREEROAM

EMEKTAR SAHİP VEKİLİ (2014-2017)

INSTAGRAM | TWITTER | STEAM

SriusLord

SriusLord
  • Üye

• 234
  • Nick: [ΛC]SriusLord
  • Klan/Çete: Λssassin'S Creed
  •   

Mütemadiyen tamam güldük eğlendik hadi kendi nickine geç. :D :D Olm, şaka mısınız ya.

Bilgilerinizi paylaşmamanız gerçekten güzel olacak çünkü tanıştıkça anlayacaksınız ki maalesef yüz verince gelip size koyan insanlar var. 'Acıma yetime döner koyar g*ne' misali. Çıktığınız bu yolda, devraldığınız bu bayrağı adım adım ilerletmede, size gönülden başarılar diliyorum. Alp abi 'eski ve taşşaklı insanlar bunlar' dediğinde böyle olacağını zaten tahmin etmiştim. Size güvenimiz tam.  :ok:  :ok:

Senin ismin de AndreHector aslında hiçbiriniz gerçek değilsiniz siz bizim bilinçaltımızın bir yansımasısınız dimi

• Zhywor ve KastamonLee bunu beğendi
Resmi ekleyen

MythBaran

MythBaran
  • Emekli - Sahip Vekili

• 1.666
  • Nick: MythBaran
  •               

Senin ismin de AndreHector aslında hiçbiriniz gerçek değilsiniz siz bizim bilinçaltımızın bir yansımasısınız dimi

Aynen yha, bu nickten sıkılmıştım ben de böyle yapayım dedim. :D :D

Hadi beyler, Türk İbiza'yı devam ettirecek bu güzel insanların konusunu daha fazla baltalamayın. ( Yetkim de yok işlem yapamıyorum. :( )

• GaMeRiosX ve MargotRobbie. bunu beğendi

Resmi ekleyen

TURK IBIZA FREEROAM

EMEKTAR SAHİP VEKİLİ (2014-2017)

INSTAGRAM | TWITTER | STEAM

fucktengri

fucktengri
  • Üye

• 53
  • Nick: ananınamı

v6 gelicekmi

One Man Army

Misafir_Ethernos_*

Misafir_Ethernos_*
Neden sa:mp? Neden ibiza? sa:mp plaformu bu kadar eskiye kadar giderken neden bu konsepte yatirim yaparak devraldiniz? 5 basamakli rakam bir uydurma degilse 'eger gercekse' neden yani?
@Mütemadiyen
sana ayrica bir sorum var peki eski yonetim arkadaslar neden birakmayi tercih ettiler? Yeni yapilanmada bence gayette yer alabilirlermis ahbapmissiniz sonucta bu kadarslarda belirli bir karsilik aldilar mi sadece merak ettim

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

Neden sa:mp? Neden ibiza? sa:mp plaformu bu kadar eskiye kadar giderken neden bu konsepte yatirim yaparak devraldiniz? 5 basamakli rakam bir uydurma degilse 'eger gercekse' neden yani?
@Mütemadiyen
sana ayrica bir sorum var peki eski yonetim arkadaslar neden birakmayi tercih ettiler? Yeni yapilanmada bence gayette yer alabilirlermis ahbapmissiniz sonucta bu kadarslarda belirli bir karsilik aldilar mi sadece merak ettim

İlk mesaj sizin sorularınız eşliğinde güncellendi, lütfen tekrar göz geçirin...

KastamonLee

KastamonLee
  • Üye

• 22
  • Nick: Kastamonluu
  • Klan/Çete: -
5 basamaklı parayı samp a yatıracağınıza bi vakfa bağışlasanız belki karın doyurabilirdiniz.

o1StaR

o1StaR
  • Üye

• 131
  • DURUM: PASİF
  • Nick: AimMisali
  • Klan/Çete: ~vK~
  •      

Kardeş hoşgeldin sefa getirdin şimdiden tanışalım ben AimMisali isminden dolayı herkez aim der ama aimbot değilim bana ez diyenleri ve vld olup artislik taslayanlardan nefret ederim ve onlara söverim bu gerçek ama asla ailevi sövmem hak edene ailevi söverim.En çok kullandığım kelime GÜLÜM'dür bu lafı çok severim çnk ben herkeze gülüm deme değer verdiğim insalara gülüm derim neyse tanıştığımıza memnun oldun Tengri oyundada görüşürüz büyük ihtimalle merak etme zaten başarının devamını dilerim bu arada bu arada 5 basamaklı parayı nerden buldun la bankamı soydun ben kendimi satsam o kadar etmem yani.

(Bu arada niye herkez bu konuda amq başka konumu kalmadı beyler)

Resmi ekleyen

Massimiliano

Massimiliano
  • Üye

• 22
  • Nick: Massimiliano
  • Klan/Çete: West Side

helal reis başarılarr

Dumbledore

Dumbledore
  • Üye

• 35
  • Nick: Dumbledore

Merhaba arkadaşlar,

Tengri ile eskiden beridir tanışıyoruz ve aktif olarak birçok projede beraber çalıştık. Tengri'ninde söylediği üzere biz samp'e değil kitleye yatırım yaptık ve eski yönetimin çekilme kararı alması üzerine bu platform'u biz devralmak istedik. Sizlere güzel hizmetler sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Bu sadece samp'yi kapsamayacak. Birçok alanda da proje çalışmalarımız olacak. Yazılım ve diğer ekiplerimizle bunun için ilk aşama olan proje düşünceleri (çizimleri) yapıyoruz. v6 modu ise yarım bırakılan yerden daha iyi yazılımcılarımızla baştan sona analiz edilip devam edecektir. Size eski yönetimi aratmayacağımızı umuyoruz ve bunun için elimizden geldiğince var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıyetten tüm platformu devraldığımızdan ötürü tüm yasaklı kişilerin yasağını kaldıracağımızı ve herkese birer şans vereceğimizi belirtmek isterim. Bu sayede herkesi tanıma fırsatı ve kişilik analizi yapmış olacağız. Yönetimimiz yerine tam oturduktan sonra oyuncularımızın düşüncelerine de mutlaka yer vereceğiz.nHerkese keyifli oyunlar diliyoruz.

VINDUP

VINDUP
  • Üye

• 167
  • Nick: VINDUP
  • Klan/Çete: Gold Army
  •   

Hoşgeldiniz, başarılar dilerim fakat şöyle bir soru yönelteyim size, Acaba İbizayı özelliklerini güncelleyip veya baştan sona yenileyipmi devam ediceksiniz? Yoksa olduğu gibi devammı?

jynjDr.gif

Jazz.

Jazz.
  • Üye

• 964
  • Nick: JazzB[ΛC]
  • Klan/Çete: ΛssasinS Creed - Boss
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •               
Ben Assassin'S Creed klan yöneticisiyim , şu klan paketleri ne olacak ? + Olarak ekibimizde olgun ve yaşı büyük bir kitle var , gerçi çoğu yetkilide başvuru sistemi ne zaman açılır ?
  • Lexusss ve Hoverbunder bunu beğendi

Resmi ekleyen

Steam Tıkla

Karanlık Günlerde , Aydınlık İçin Çalışıyoruz...

/ΛC - Assassin'S Creed 2014 - 20

anarface

anarface
  • Forum yetkilisi

• 526
  • Klan/Çete: Λssasin'S Creed ∞
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               

Hoşgeldiniz. Umarım iyyi yönetirsiniz, aile ortamını hissetirirsiniz.

Konu AndreoHector tarafından 23 Ağustos 2017 - 18:44 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

dbg34.gif

AndreoHector

AndreoHector
  • Başkan

• 82
  • Nick: AndreoHector
  • Discord: AndreoHector#1918
  •   

Konudaki "troll" mesajlar silindi. Alp Can, bizi bu konuda uyardı ve çok fazla troll şahıs olduğunu belirterek göz yummamamız gerektiğini belirtti. Göz yummayacağız. Detaylı açıklamayı "yeni oyun şeklimiz" konusuyla yapacağım. 

• Sadosan ve MargotRobbie. bunu beğendi

aGOa67.png

Tupcu

Tupcu
  • Üye

• 239
  • Nick: Thoracx
  • Klan/Çete: #KaybedenlerKulübü
  •   

Ben Assassin'S Creed klan yöneticisiyim , şu klan paketleri ne olacak ? + Olarak ekibimizde olgun ve yaşı büyük bir kitle var , gerçi çoğu yetkilide başvuru sistemi ne zaman açılır ?

Daha yeni bıraktık yetkileri tekrar iş alma başımıza amk

SriusLord

SriusLord
  • Üye

• 234
  • Nick: [ΛC]SriusLord
  • Klan/Çete: Λssassin'S Creed
  •   

Konudaki "troll" mesajlar silindi. Alp Can, bizi bu konuda uyardı ve çok fazla troll şahıs olduğunu belirterek göz yummamamız gerektiğini belirtti. Göz yummayacağız. Detaylı açıklamayı "yeni oyun şeklimiz" konusuyla yapacağım.

Genel olarak kurallarınızı, bizden ne beklediğinizi ve nasıl kişilikleriniz olduğunu söylerseniz biz de buna bakarak davranışlarımıza şekil verebiliriz.
  • revoLutioN bunu beğendi
Resmi ekleyen