İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

TURK - IBIZA (2007 - 20∞)

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 80 yanıt gönderildi

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

Merhaba arkadaşlar,

ÖN SÖZ

Bir önceki üst yönetim ekibi ile yıllar öncesinden arkadaşız, en başta söylemeliyim ki kendileri ile bu platformda(internet üzerinden) tanışmadık, nereden tanıştığımız ve ne koşullarda tanıştığımız tabiiki de biz de saklı kalacak. Az çok Türkçemin düzgün olmasından da belki size ortak noktalarımız bir şeyler çağrıştırabilir...

Konuyu daha fazla selvelemeden önce sizler ile tanışmayacağımızı dile getirmek istiyorum... Mütemadiyenin bana yılların analizlerini aktarması ve bana kritik uyarılarda bulunması üzerine ben ve ekibim her daim mesafelerimizi korumak ile yükümlüyüz. Kendilerinden güzel bir teklif ile tüm platformu satın aldık ve himayemiz altına aldık, artık üzülerek söylemeliyim ki kendilerinin bu platform ile hiçbir bağlantısı yoktur, kendi deyimleriyle 'artık kendimizi bir kuş kadar hafif hissediyoruz' dediler ve ayrıldılar.

YÖNETİM EKİBİMİZ

Konuya gitmek için buraya tıklayın.

Yeni Bir Sayfa Mı Açılacak Yoksa Yeni Bir Kitap Mı Açılacak?

Mütemadiyen ile anlaştığımız bir diğer konuda benim dikkatimi çekti, daha öncede bir çok proje lideri ile görüşmelerimiz olmuştu ve bu konuda onlar biraz katıydı. 'Bizim asla bu platformdan uzaklaştırdığımız insanları tekrar geriye alamazsınız, baştan anlaşalım!' gibi cümleler sarf etmişlerdi velakin Mütemadiyen tam tersi 'artık onlar bizim sorunumuz değil, sizlerin sorunu, istediğiniz herkesin cezasını kaldırabilir ve dilediğiniz herkesi cezalandırabilirsiniz, hoşça kalın...' Kendisinin gerçekten tüm mirasını bize bırakması beni daha fazla onure etmiş ve burayı satın almamı daha fazla irdelemişti. Aklınızdaki o sorular cevaplanabilir; 'herkesin cezası kaldırılacak, herkes ile temiz bir kitap açılacak ve herkese yeni bir şans verilecek.'

Dahası...

Eğer cevaplayabileceğim çerçevede sorular soruyorsanız, müsait olduğum sürece cevaplarım velakin asla ve de asla kişisel soruları cevaplamayacağımdan emin olabilirsiniz, ön sözde bu konudan biraz bahsettim.

Sizden Gelen Sorular...

Admin ve Animatör'ler temizlenip tekrardan mı? Alınacak

Güzel bir soru, teşekkür ediyorum. Ekibimiz ile birlikte sizleri dışarıdan bir süre izledik ve güvenin bize şimdilik buna ihtiyaç duymuyoruz, bizden önceki ekip düzenli ve titiz bir yönetim ekibi oluşturmuş ve bizde şimdilik bunu bozmadan devam ettirme inancındayız. 

Peki bu clanlar arası rekabet içinde, bu satın alma işlemleri mekan vesaire resmilik paralı olmaya devam edecekmi?

Tekrar güzel bir soru geldiği için ayrıca teşekkür ederim, bu sayede benim belirtmekten esirgendiğim velakin sizlerin değinmeniz ile birlikte boşluklar dolduruluyor... Evet, sizler için güzel hediyelerimiz olacak. Hoş geldin hediyesi olarak forumumuzda aktif 3 klan topluluğuna 30 günlük ücretsiz SEÇKİN KLAN paketini sunacağız...

v6yı Getirebilecekmisiniz/Getirecekmisiniz ?

Tabii ki getireceğiz, çalışmalara şimdiden başladığımızı dile getirmeliyim, şanslı olduğumuz diğer nokta ise PAWN diline hakim değiliz velakin PHP, C# ve C++ dilleri üzerinde uzmanlık sahibiyiz ayriyetten lütfen kulağınıza küpe olsun herhangi bir süre verme söz konusu değildir...

En azından adını söylede sana öyle hitap edelim

Ön sözde belirtmiş olduğum gibi bana Tengri olarak hitap edeceksiniz...

Neden sa:mp? Neden ibiza? sa:mp plaformu bu kadar eskiye kadar giderken neden bu konsepte yatirim yaparak devraldiniz? 5 basamakli rakam bir uydurma degilse 'eger gercekse' neden yani?
@Mütemadiyen
sana ayrica bir sorum var peki eski yonetim arkadaslar neden birakmayi tercih ettiler? Yeni yapilanmada bence gayette yer alabilirlermis ahbapmissiniz sonucta bu kadarslarda belirli bir karsilik aldilar mi sadece merak ettim

Özledik, evet kısacası özledik... Biz eskiden de bir aralar buralarda yer almıştık RPG sunucusu kurmuştuk ama sizler bizi tanımazsınız... Öncelikle biz paramızı SA-MP'a değil, kitleye yatırdık çünkü sizin de fark edeceğiniz üzere diğer platformlar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bu kitleye ulaşamadılar, ulaşamıyorlar, ulaşamayacaklar... Tabii, geçmişte illahaki ulaşanlar olmuştur onlar da devrildiler ve gittiler velakin bu platform bu kitleye ulaştı ve Mütemadiyen ile de 4 aydır bu konuda konuşmamız üzerine artık kendisinin de sırf keyfinden dolayı terk edeceğini öğrendik ve biz de kendi ekibimiz ile buraya da kaysak mı diye düşündük, biz zaten farklı piyasalarda da ekibimiz ile yer alıyoruz ve zaten bunu burada sizler ile paylaşmayacağız ve Mütemadiyen ile de konuştuktan sonra bu kararımızda ne kadar haklı olduğumuzun bilincindeyiz, burayı sırf SA-MP değil, kendi projelerimiz ile de çevreleyeceğiz, yani tekrar söylüyorum biz yalnızca kitleye yatırım yaptık.

İkinci sorunuzun cevabını ise Mütemadiyene sormanız daha uygun olurdu, bildiğim kadarıyla kendi ekibi zaten sırf Mütemadiyenin hatrına ve ona duyduğu sevgi&saygıdan ötürü hala SA-MP ile ilgileniyorlarmış, onun dışında artık kendilerini aşmaları gerektiğin sürekli Mütemadiyene diretseler de, Mütemadiyen bu konuda ısrarcıymış... Bu yüzden Mütemadiyenin böyle bir karar vermesi, diğerlerininde zaten dünden hazır olması ile birlikte toplu olarak gittiler, şimdiden kendi ekipleri ile birlikte farklı bir proje girişimine başlamışlar, kulağımı ısırmadı da değil tabii. 

Cinar_Bicer

Cinar_Bicer
  • Üye

• 88
  • Nick: DarkGuardian[dM]
  • Klan/Çete: DeathMatch

hg

AssassinS

AssassinS
  • Üye

• 316
  • Nick: AssassinS[AC]
  • Klan/Çete: [eX] Efficiency Expert
  •               

Yunan mitolojisinden Roma mitolojisine geçtik sanki xd Hayırlısı olsun başarılar.

• Lexusss ve brsbsdmr bunu beğendi

adamimza2.png

Chaos is a ladder

-Steam: Zauriel-

-Uplay: ZaurieLTR-

Rorke

Rorke
  • Üye

• 1.333
  • Nick: Rorke
  • Klan/Çete: Shao LinS [sL]
  • Discord: Rorke#0847
  •               

Hoşgeldiniz.

Viper

Viper
  • Yasaklı

• 4.362
  • Nick: Juliet
  • Klan/Çete: WheelsART
  •               

w0w

-WheelsART-

HeavineS

HeavineS
  • Oyun Animatörü

• 1.033
  • Nick: [EGM]HeavineS
  • Klan/Çete: Emniyet Genel Müdürlüğü™
  • Discord: HeavineS 乡#6922
  • Seçkin Klan: Emniyet Genel Müdürlüğü [EGM]
  •               

nlgNrl.gif

Jixx

Jixx
  • Üye

• 1.370
  • Nick: JixXx / eqsS / Alper
  • Klan/Çete: .
  •               

Hayırlısı neyse öyle olsun.Zamanla göreceğiz inşaallah güzel olur 

AntidoteS

AntidoteS
  • Üye

• 239
  • Nick: AntidoteS
  •         

Hoşgeldiniz Başarılar

Resmi ekleyen

HeadHunter

HeadHunter
  • Üye

• 271
  • Nick: HeadHunter
  •         

Yeni nick güzelmiş Mutemadiyen. Hiç inandırıcı değil :)

AntidoteS

AntidoteS
  • Üye

• 239
  •         

İnşallah öyle olur amk kudurursunuz qlşwlasd

:D

Resmi ekleyen

Lansbury

Lansbury
  • Server Developer

• 1
  • Nick: Lansbury

Artık bu platformda, ibiza adı altında çalışmalara başlamış bulunmaktayız.

Sunucu yazılım konullarını ben üstleneceğim ve yarıda kalmış işleri ben ilerleteceğim.

• Expertanced, Hazard.. ve VolitifeR. bunu beğendi

Mütemadiyen

Mütemadiyen
  • Emekli Kurucu 2007-2017

• 923
  •               

Olay budur babaaaa  O0

Yeni nick güzelmiş Mutemadiyen. Hiç inandırıcı değil :)

Tabii ya, gider ayak adımı şizofrene de çıkartın zaten amına koyayım

CancerRRRR

CancerRRRR
  • Üye

• 5

Sunucu yazılım konullarını ben üstleneceğim ve yarıda kalmış işleri ben ilerleteceğim.

Tamam Eralp.

Woaz Graphic

Woaz Graphic
  • Üye

• 665
  • DURUM: PASİF
  • Nick: Woaz. [R İ P]
  •               

Hoşgeldiniz :)

my302

my302
  • Üye

• 132
  • Nick: my302_predatory
  •            

@ Lansbury wanted sistemini ve bilardo sistemini getirirmisin v6 ya 

83by4s.jpg?nocache

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

Sorunuzu ilk mesajımda cevapladım, lütfen konuya tekrar göz geçirin...

Hoşgeldin Alp abi yeni nickin güzelmiş.

Tamam Eralp.

Sanırım yasaklı listede olanlardan biriside sizlersiniz; HyponeS olarak... Bunu yasaklı hesaplar açılacağından ötürü, asıl hesabınızdan akşama kadar yazabilecek duruma geleceksiniz, ilk mesajımda da bundan söz etmiştim.

• CancerRRRR ve MargotRobbie. bunu beğendi

Mütemadiyen

Mütemadiyen
  • Emekli Kurucu 2007-2017

• 923
  •               

Sorunuzu ilk mesajımda cevapladım, lütfen konuya tekrar göz geçirin...

Hoşgeldin Alp abi yeni nickin güzelmiş.

Tamam Eralp.

Sanırım yasaklı listede olanlardan biriside sizlersiniz; HyponeS olarak... Bunu yasaklı hesaplar açılacağından ötürü, asıl hesabınızdan akşama kadar yazabilecek duruma geleceksiniz, ilk mesajımda da bundan söz etmiştim.

Vay aq, görüyor musunuz beyler? Adamlar tüm sistemi ele geçirdiği gibi CIA olmuşlar hahahahahah

DipNot: Neyse, bu kadar gırgır şamata yeterli, baba yorgun...

• Jixx, El1teZombiezHD, Gumball53 ve 4 diğerleri bunu beğendi

Viper

Viper
  • Yasaklı

• 4.362
  • Nick: Juliet
  • Klan/Çete: WheelsART
  •               

Peki bu clanlar arası rekabet içinde, bu satın alma işlemleri mekan vesaire resmilik paralı olmaya devam edecekmi?

-WheelsART-

AntidoteS

AntidoteS
  • Üye

• 239
  •         

v6yı Getirebilecekmisiniz/Getirecekmisiniz ?

Resmi ekleyen

Elijah

Elijah
  • Üye

• 1.280
  •            
Yeni admin/anim forum ekibi gibi alımlar olucak mı?