İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Serseri Serbest Stiller - SON

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 93 yanıt gönderildi

Hoverbunder

Hoverbunder
  • Üye

• 1.584
  • Nick: Hoverbunder.
  •               

Duygulandım.Şimdi düşünüyoruz,biz sadece oyun oynamaya gelmiş bebeleriz.Kimimiz 13 kimimiz 23 yaşında.Fakat buraya geleli 1 yıl yeni olmasına rağmen gerçekten çok duygulandım.

İnşalllah yeni yönetime en kısa sürede alışırız.

Özellikle sana helal olsun(10 KOCA YILDIR Bu sunucu için para veriyordun) @Mütemadiyen

Bir bebeğe her şeyi alır gibi dediğimiz her şeyi kodluyordunuz @MagNeteC @aLypSe. Emekleriniz için sağ olun.

@furkaN_ @ TakaReis @LeaveS @rEplan_ @MythBaran @Zhywor sizlerinde bu server için verdiğiniz emekleri unutmayacağız.

Hepinizin yolu açık olsun,ara ara foruma girin lütfen bize kendinizi çok özletmeyin.

Spoiler

Resmi ekleyen

Steam:Hoverbunder

MargotRobbie.

MargotRobbie.
  • Üye

• 121
  • Nick: itsRain
  • Klan/Çete: [sL] - Samp Legends
  •   

@Mütemadiyen Reis Kime Devir Ettiniz Sunucuyu Sahtiyan Felansa Kalacam.

• Hazard.. bunu beğendi

ROLbao.png

Shoke

Shoke
  • Üye

• 315
  •   

Kimse bu adamdan @qarMarD bahsetmemiş.Zamanında x platformunda eoL'a girmek için başvuru atardım ancak Sertac hep reddederdi, yolun açık olsun.

ilk ben bahsettim amq git bak bakam attıgıma

YNYk1A.png

SriusLord

SriusLord
  • Üye

• 234
  • Nick: [ΛC]SriusLord
  • Klan/Çete: Λssassin'S Creed
  •   

Kimse bu adamdan @qarMarD bahsetmemiş.Zamanında x platformunda eoL'a girmek için başvuru atardım ancak Sertac hep reddederdi, yolun açık olsun.

Helal moruk

Resmi ekleyen

Shoke

Shoke
  • Üye

• 315
  •   

Helal moruk

tabi amq hll XD allta mütemadiyen var çaktırma 

YNYk1A.png

Xanthos

Xanthos
  • Üye

• 242
  •   

Ya yapmayın ama yaaaa. Sesli sesli ağladım gözlerim doldu abi.

XXV257.png

MaviPanter

MaviPanter
  • Üye

• 736
  • Nick: MaviPanter.[AC] / Athanasia
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •               

Türk İbiza'ya 30.10.2016'da katıldım bir çok arkadaş edindim,gerçek dostlar dediğim kişiler oldu.İlk katıldığımda 7 gün online yapıp direk animatör olmaktı hayalim oldu da.3 levele kadar geldim.Sonrasında ise biraz ara verdikten sonra @Mütemadiyen yanıma geldi ve ''sen anim değilmiydin dedi'' bende evet dedim ama admin olmak istiyorum dedim ve yaptı.Bu süreçtede 5 level adminlik yaptım.İlk girdiğim klan HD klanıydı @TeXaS sayesinde girmiştim. @Juliet ile bir çok ataklarımız oldu.Sunucuda tad çıkarabilecek şeyler yaptık. @ TugayRiri. benim onun ile çok anım oldu hd klanını beraber yürüttük büyüttük.Ne zorluklar olsada oyunu bırakmış olsada whattsap'tan konuşuyoruz çok iyi bir dostum oldu. @Muvazene gerçekten ama gerçekten arkadaş dediğim yoldaş dediğim kişilerden biri.Çok iyi bir arkadaşlığımız oldu. @Zhywor Hasan sende gerçekten çok iyi bir dostsun. @DeathAnqel senin ile oraya buraya gidip adamları vurduğumuz suikastlar düzenleyip dün geceki gibi çete savaşına katılıp ordan oraya herkesi zıplattık hoplattık. @berkayerturk Stanley seni de çok seviyorum arkadaşımsın dostumsun senin ile de bir çok muhabbetimiz oldu.Burada ismi yazılan veya yazılmayan dostum olan herkesin yeri ayrı bende.

Sizi çok seviyorum...

• DeathAnqel, adltopal, Muvazene ve 3 diğerleri bunu beğendi

D727mO.png                                                                       

RUIZZ.

RUIZZ.
  • Üye

• 35

where is the @zQrba moruk

Elijah

Elijah
  • Üye

• 1.280
  •            

Türk İbiza'ya 30.10.2016'da katıldım bir çok arkadaş edindim,gerçek dostlar dediğim kişiler oldu.İlk katıldığımda 7 gün online yapıp direk animatör olmaktı hayalim oldu da.3 levele kadar geldim.Sonrasında ise biraz ara verdikten sonra @Mütemadiyen yanıma geldi ve ''sen anim değilmiydin dedi'' bende evet dedim ama admin olmak istiyorum dedim ve yaptı.Bu süreçtede 5 level adminlik yaptım.İlk girdiğim klan HD klanıydı @TeXaS sayesinde girmiştim. @Juliet ile bir çok ataklarımız oldu.Sunucuda tad çıkarabilecek şeyler yaptık. @ TugayRiri. benim onun ile çok anım oldu hd klanını beraber yürüttük büyüttük.Ne zorluklar olsada oyunu bırakmış olsada whattsap'tan konuşuyoruz çok iyi bir dostum oldu. @Muvazene gerçekten ama gerçekten arkadaş dediğim yoldaş dediğim kişilerden biri.Çok iyi bir arkadaşlığımız oldu. @Zhywor Hasan sende gerçekten çok iyi bir dostsun. @DeathAnqel senin ile oraya buraya gidip adamları vurduğumuz suikastlar düzenleyip dün geceki gibi çete savaşına katılıp ordan oraya herkesi zıplattık hoplattık. @berkayerturk Stanley seni de çok seviyorum arkadaşımsın dostumsun senin ile de bir çok muhabbetimiz oldu.Burada ismi yazılan veya yazılmayan dostum olan herkesin yeri ayrı bende.

Sizi çok seviyorum...

adam görev arkadaşını unutmuş vay amk beni

Jixx

Jixx
  • Üye

• 1.370
  • Nick: JixXx / eqsS / Alper
  • Klan/Çete: .
  •               

Verdiğiniz karar çok doğru bir karar sonuna kadar destekliyorum.

Allah'a Emanet Olun.Yolunuz Açık Olsun.

Özleneceksiniz.

Atakan23

Atakan23
  • Üye

• 10
  • Nick: Atakan.HD
  • Klan/Çete: HD

Mutemadiyen <3 agladim :(( gitmeyin lutfen ya satmayin :(

MassiVe.

MassiVe.
  • Üye

• 292
  • Nick: MassiVe.
  • Klan/Çete: [dS] - Dark Squad™
  •   

Siz yoksanız bizimde burda olmamıza gerek yok ibiza sizinde ve hep sizin olmalıydı.Beni kimse tanımaya bilir ama ben burda multiplayer oyun kelimesinin asıl anlamını burdan öğrendim iyiki varsınız.

@Mütemadiyen @aLypSe. @MythBaran @MagNeteC @furkaN_ @LeaveS @LeGenD @TakaReis @MythBaran @Dawnext 

Artık bende yokum çünkü ibizanın dadı tuzu kalmayacak.

<3Kendiniza İyi Bakın Hoşçakalın<3

RP7pA7.png

☾★ Aka:ExileKing☾★

☾★ I Love You Turk İbiza☾★

revoLutioN

revoLutioN
  • Forum Yetkilisi

• 452
  •               

1 yıldan uzun bir süredir bu platformda bulunsam da, yönetim ekibi ile 1-2 aydır yakınım. Bu 1-2 aylık süreçte çoğunun iyi insanlar olduğunu gördüm gönül isterdi ki daha uzun süreler beraber olalım. Kışın YGS/LYS sebebi ile pasiftim ancak yazın başında Alp abiye döndüm diye mesaj attığım an bana forum moderatörlüğü verdiği için kendisine çok teşekkür ederim umarım 1-2 aylık süreçte bu görevi düzgünce yapabilmişimdir. Ayrılan herkesin yolu açık olsun.

Sanıyorum bizim de vaktimiz geldi. @JaZZers

ac-movie-logo.png

MargotRobbie.

MargotRobbie.
  • Üye

• 121
  •   

1 yıldan uzun bir süredir bu platformda bulunsam da, yönetim ekibi ile 1-2 aydır yakınım. Bu 1-2 aylık süreçte çoğunun iyi insanlar olduğunu gördüm gönül isterdi ki daha uzun süreler beraber olalım. Kışın YGS/LYS sebebi ile pasiftim ancak yazın başında Alp abiye döndüm diye mesaj attığım an bana forum moderatörlüğü verdiği için kendisine çok teşekkür ederim umarım 1-2 aylık süreçte bu görevi düzgünce yapabilmişimdir. Ayrılan herkesin yolu açık olsun.

AC Gitmesin Amına Koyayım Tam Kaçar Tadı Tuzu.

ROLbao.png

Shoke

Shoke
  • Üye

• 315
  •   

amq sen 1 yıl ben 7 yıldır burdayım 1 yılda forum yetkilisi olmak kolaysa sööleyin bana amq (kayıt tarihine bakma sadece yeni kayıt oldum)

YNYk1A.png

revoLutioN

revoLutioN
  • Forum Yetkilisi

• 452
  •               

amq sen 1 yıl ben 7 yıldır burdayım 1 yılda forum yetkilisi olmak kolaysa sööleyin bana amq (kayıt tarihine bakma sadece yeni kayıt oldum)

Sen bu üslupla hiçbir şey olamazsın kardeşim. 

• Lycrish., MaviPanter, Dexter. ve 3 diğerleri bunu beğendi

ac-movie-logo.png

MargotRobbie.

MargotRobbie.
  • Üye

• 121
  •   

Sen bu üslupla hiçbir şey olamazsın kardeşim. 

:))

ROLbao.png

Taygun

Taygun
  • Üye

• 509
  • Nick: Taygun
  •            

Bundan üç ay öncesine kadar dayanan, çok eski ve taşşak sahibi dostlarımla görüşmelerimiz oldu. Sizin tanımanız mümkün değil çünkü uzun zaman önce bırakmışlardı ve zaten FreeRoam'dan değillerdi. Bu görüşmelerde dostlarım kemik kadrolarının çok sıkı olduğunu ve bugüne kadar dağılmadıklarını, bu kadroyla SA-MP'a tekrardan yerleşmek istediklerini, Türkiyenin en iyisi olacak şekilde gelmek istediklerini belirtmişlerdi ve bir teklif sunmuşlardı. Beş rakamlı bir teklif.

İsim verebilir misin?

Ancak... Son zamanlarda gördüğüm Türk İbiza oyuncuları beni derinden üzüyor. Cezalara doymayan bir kitle var. Önüne gelene küfür eden, tartışan bir kitle var. Çocukça hareketler gösteren bir kitle var. 10 Yıllık emeklerim(iz)in karşılığı böyle bir kitle olmamalıydı. Belki de artık bizim emeklilik vaktimiz gelmiştir... Her şeyi tadında bırakmak gerekiyordur...

Adam haklı beyler

gXmPYL.png

Snapchat : taygungonca

Twitter : https://twitter.com/sosyopatcik

Instagram : https://www.instagram.com/sosyopatcik/

YouTube : https://www.youtube.com/user/TaygunGonca

Tumblr : http://sosyopatcik.tumblr.com

Telefon numaram için öm atınız.

Birine abi demek için önemli olan yaşı değil, beynidir.

MargotRobbie.

MargotRobbie.
  • Üye

• 121
  •   

Bundan üç ay öncesine kadar dayanan, çok eski ve taşşak sahibi dostlarımla görüşmelerimiz oldu. Sizin tanımanız mümkün değil çünkü uzun zaman önce bırakmışlardı ve zaten FreeRoam'dan değillerdi. Bu görüşmelerde dostlarım kemik kadrolarının çok sıkı olduğunu ve bugüne kadar dağılmadıklarını, bu kadroyla SA-MP'a tekrardan yerleşmek istediklerini, Türkiyenin en iyisi olacak şekilde gelmek istediklerini belirtmişlerdi ve bir teklif sunmuşlardı. Beş rakamlı bir teklif.

İsim verebilir misin?

Ancak... Son zamanlarda gördüğüm Türk İbiza oyuncuları beni derinden üzüyor. Cezalara doymayan bir kitle var. Önüne gelene küfür eden, tartışan bir kitle var. Çocukça hareketler gösteren bir kitle var. 10 Yıllık emeklerim(iz)in karşılığı böyle bir kitle olmamalıydı. Belki de artık bizim emeklilik vaktimiz gelmiştir... Her şeyi tadında bırakmak gerekiyordur...

<div style="margin:0px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(20,28,28)=

Adam haklı beyler

Taygun kanka sen saçını kestirdinmi la yoksa hala bonusmusun :D

ROLbao.png

StoneCold

StoneCold
  • Oyun Animatörü

• 159
  • Nick: şimendifer[eX]
  • Klan/Çete: asi ruh
  •   

her güzel şey elbet bir gün son bulur sizleri özleyeceğim alp abiyle çok sağlam makaralarımız olmuştu oyun içinde kendine iyi bak ve umarım bir gün farklı bir platformda karşılaşmak temennisiyle güle güle  :sigara: