İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Serseri Serbest Stiller - SON

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 93 yanıt gönderildi

Mütemadiyen

Mütemadiyen
  • Emekli Kurucu 2007-2017

• 923
  •               

*
Popüler

Merhaba arkadaşlar... Siz ne kadar beni sevmeseniz de, küfür de etseniz, 10 yıldır bu platformu sırtımda taşıdım. Cebimden bir kuruş geri tutmadım. Hep sizler için paramı har vurup harman savurdum. Yüzünüzde gülümseme oluşsun, birlikte eğlenelim gülüşelim diye. Millet kuruculuk koltuğu için birbirini yiyip, sunucularını kapatırken ya da batırırken biz yine ayakta kaldık. Sizler için en iyi projeleri yaptık. Beğenmediğinizi söylediniz, yapımını durdurduk. Ama olsun be canınız sağ olsun.

Ancak... Son zamanlarda gördüğüm Türk İbiza oyuncuları beni derinden üzüyor. Cezalara doymayan bir kitle var. Önüne gelene küfür eden, tartışan bir kitle var. Çocukça hareketler gösteren bir kitle var. 10 Yıllık emeklerim(iz)in karşılığı böyle bir kitle olmamalıydı. Belki de artık bizim emeklilik vaktimiz gelmiştir... Her şeyi tadında bırakmak gerekiyordur...

Bundan üç ay öncesine kadar dayanan, çok eski ve taşşak sahibi dostlarımla görüşmelerimiz oldu. Sizin tanımanız mümkün değil çünkü uzun zaman önce bırakmışlardı ve zaten FreeRoam'dan değillerdi. Bu görüşmelerde dostlarım kemik kadrolarının çok sıkı olduğunu ve bugüne kadar dağılmadıklarını, bu kadroyla SA-MP'a tekrardan yerleşmek istediklerini, Türkiyenin en iyisi olacak şekilde gelmek istediklerini belirtmişlerdi ve bir teklif sunmuşlardı. Beş rakamlı bir teklif.

Bizim kadroya gelince: Farkındasınız ki coder ekibimizden @MagNeteC ve @aLypSe. kendi yazılımlarıyla uğraştıklarından mod üzerinde sizin isteklerinizi gerçekleştirmeye vakit ayıramıyorlar. Yönetim kadromuzdan @furkaN_, @LeaveS , @ LeGenD zaten uzun süredir pasifti. @ TakaReis de kişisel sebeplerden dolayı pasif oldu. @MythBaran da artık üniversiteye başladı ve kışın bizimle olamayacaktı. 

Kadromuz yeterli talebi karşılayamıyor, kitlenin vaziyeti ortada, eski dostlarım ise bana böyle bir teklif sunuyor, bize ise zaten kitleden bıkkınlık gelmiş. Kararımızı anlıyorsunuzdur herhalde.

Sizin tabirinizle 'üst yönetim', bizim tabirimizle 'serseri serbest stiller' olarak pılımızı pırtımızı topladık. Tüm oyun banlarını temizledik. Her şeyi olduğu gibi devrediyoruz ve hepimiz çekiliyoruz. Hiçbir şeyi kapatmadan ya da sonlandırmadan. Admin/animleri sıfırlamadan. Olduğu gibi devrediyoruz. İsterlerse alt yetkililer ile aynen devam ederler. İsterlerse herkesi sıfırlar yeni ekip kurarlar. Bu artık onların sorunu. Üzüntülüyüm ama artık huzurluyum. Artık hakaret ve küfürlerinizi de onlara edersiniz. Veletliklerinizi-ergenliklerinizi onlara ispatlarsınız. Her şeyi onlara bırakıyoruz. Hatta v6'nın C#'ye geçirilmiş halini bile bırakıyoruz. Devamını onlar getirecek. Kadroda C# bilen varmış. Hadi bakalım. Bu yolda gönülden başarılar diliyorum.

Ddp0D1.jpg

Sağlıcakla kalın.
Ağlatmayın lan gider ayak, huzura gidiyorum içiniz rahat olun. Hoşça kalın.

• MythBaran, Dawnext, ilhan_predatory ve 60 diğerleri bunu beğendi

can0

can0
  • Üye

• 270
  • Seçkin Klan: Efficiency Expert [eX]
  •               

hoşcakal alp reiz :/

dj

MythBaran

MythBaran
  • Emekli - Sahip Vekili

• 1.666
  • Nick: MythBaran
  •               
Türk İbiza'ya (daha doğrusu o zamanki adıyla ButterFLY'a) 3,5 yıl önce yaptığım adminlik başvurusuyla 2 level admin olarak katıldım. Kademe kademe yükseldim ve bugün dönüp arkama baktığımda yaptıklarımla gurur duyabiliyorum.

Birçok yeni ve gelişmiş oyun varken onları aynı tadı vermediği için oynamadık. Hep buradaydık ve SAMP Freeroam Türkiye alanında her zaman zirvedeydik.

Bana güvenerek sunucuyu ve forumu emanet ettiğin gün, hedefime ulaştığım gün oldu aslında. Bu hedefime ulaşınca da bunun hakkını verebilmek için elimden geleni yaptım. Herkesle tek tek ilgilendim, konuştum, dinledim, anlattım. Tüm sorunları adil olarak çözmeye çalıştım. Tüm ihlalleri adil olarak cezalandırmaya çalıştım. Birçok dost da kazandım.

Ama artık zamanı gelmişti. Eski kanların gidip ekibe yeni kanların gelmesi şarttı. Kışın okul sebebiyle pasif olacağım için zaten burada olamayacaktım. Zirvede ve tadında bırakmak en iyisi.

Bugüne kadar herhangi bir yetkide görev alan herkesin ellerine sağlık. EKİP olarak çok iyi iş çıkardık. Bu başarı TÜRK İBİZA'nın başarısıdır. Sahipler gelir gider, coder'lar gelir gider, yöneticiler gelir gider, admin-animler gelir gider... Bunlar gelip gider ancak tek amacımız TÜRK İBİZA'nın daim kalması. Bir gün o da noktalanırsa, bilin ki başka bir sebepten değil, tadının kaçmasından ötürüdür. Hoşça kalın!

Resmi ekleyen

TURK IBIZA FREEROAM

EMEKTAR SAHİP VEKİLİ (2014-2017)

INSTAGRAM | TWITTER | STEAM

Viper

Viper
  • Yasaklı

• 4.362
  • Nick: Juliet
  • Klan/Çete: WheelsART
  •               

Gidiyosan biz ne yapalım yani? herkez niye üzülüyo anlamadım altı üstü para karşılığında server satılıyo

Tartışmayacağım, adam sizler için oraya satır satır cümle yazarken senin yarısını bile okumadan sikimsonik yorum yapman işte senin ne kadar

beyinsiz bir kişilikli mal olduğunu gösterir anladınmı beni?

Onun dışında Alp abiye gelecek olursak, şunu unutmasınki biz onu unutacağımızı vesaire olduğunu sanmasın. Kendisinden öm'den mesaj attım 1-2Dakikasını ayırıp baksaydı.

Ayrıca Alp reiz sana şunu söylemek istiyorum bizi ne kadar sevmesende biz sana ne kadar kötülük yapsakta, bunların karşılığını elbet seni mutlu ederek

bir zamanlar bir bakıma doğru vermişsiz diye düşünüyorum. Fakat artık senin geyiğini ve senin ortam muhabbetini taşşağını kimse yapamayacağı için, buralarda sıkacak.

Tamam bizimde hatalarımız oldu bizimde kötülüğümüz oldu sizlere karşı. Bunların hepsi kabul ve hepsi bizim hatamız. Fakat şöyle birşey varki,

enazından giderken bize kızgın gitme be.. Sonuçta ne yaparsak yapalım hangi hatamız olursa olsun sen aldın bizi geri bu ortama. Sen attın sen aldın sen kaldırttın.

Asıl sizin bize değil bizim size teşekkür boynumuzun borcu. Böyle bir kitleye sahip olup yönetmek ve herşeyi kendi cebinden vermek hiç kolay değil.

Emeğinize sağlık hiçbir şekilde emeğinize laf yapılamayacak kadar büyük. Istediğiniz kadar satın ama bu sunucu sizlerle kokacak.

-WheelsART-

AntidoteS

AntidoteS
  • Üye

• 239
  • Nick: AntidoteS
  •         
Allaha emanet olun abi sizi asla unutmayacağız :, (
Resmi ekleyen

xBaran

xBaran
  • Üye

• 369
  • DURUM: PASİF
  • Nick: [Anarchs]Baran
  • Klan/Çete: The Anarchs
  •               

Allah'a Emanet Ol Abi Yolunuz Açık olsun. Bırakmanıza üzüldüm, 2-3 oyuncu yüzünden serveri devrediyorsunuz onlar sevinirken biz üzülüyoruz. yeni gelenler sizin yerinizi tutamayacaklar.

Resmi ekleyen

Messi.

Messi.
  • Üye

• 194
  • Nick: Messi.[eX]
  • Klan/Çete: [eX]Efficiency Expert
  •   
Hala kolpa olduğunu düşünüyorum.Şu açıklama bile inandırmadı zerre kadarda inanmıyorum trol.
  • Lexusss ve RuLing68 bunu beğendi

vbqMNr.png

Woaz Graphic

Woaz Graphic
  • Üye

• 665
  • DURUM: PASİF
  • Nick: Woaz. [R İ P]
  •               

@Banu Boş yapma Kardeşim Sizleri Anlamıyorum

Adamlar Burda Kaç Satırlık Şeyler Yazmışlar Bu Bir Yalakalık Değildir Siz herşeyi Yalakalık Anlayan Bi Boş Kafa Sürüsü Oldugunuz İçin

Bu Duygulanma, Anlatma, Hiçbirşeyden Anlamassınız Sadece Boş Kafa Beyinle Dolanan İnsanlarsınız

Biz Veya Onlar Yaptıgımız Şeyleri Veya Yaptıktan Sonra hayla Bizi Alan. Adamları Unutmayacagımızı Söylüyoruz.

Sen hayla Burda '' Sizi Ödüllendirsin Diye Yapıyorsunuz. '' Diyorsun 10 Yıllık Bir Adam Server Kurucusu.

Serveri Tekr Ediyor Seni 2017 li oldugun için Ne Duygu,Ne Şefkat, Hiçbir boktan Anlamasın. Çünki Sen Busun

Neyse Fazla uzatmayacagım Sevdgiden Saygıdan Anlamayan İnsanlarla Pek Yazışmıyorum.

Yolun Açık Olsun Nediyeyim. Alp abi. Görüşmek üzere.

Bu Sunucunun Kokusu Hep Sizlerle Kokacak

Tarihler

'' 23.8.2017 '' Ye Altın Bir Duvara Kazıtıldı.

Görüşmek üzere ;)

Alp abi bu sunucu Hep siz kokacak.

Shoke

Shoke
  • Üye

• 315
  •   

Amına koyim z group mu olcak bizim ibiza :(

YNYk1A.png

RUIZZ.

RUIZZ.
  • Üye

• 35

vay amk

Steshen

Steshen
  • Oyun Admini

• 860
  • Nick: LexaGy - Steshen
  •               

Vay be, şurada 1 yılım oldu ama harbi cidden çok şey öğrendim. Seninle cidden iyi-kötü anılarımız oldu alp abi, gitmeden beni affet ne olur. Sana yalvardım, sen beni dinledin bana desilyonlarca şans verdin, ama ben yapamadım... Affet be abi, gitmeden beni affet bak cidden prim olarak söylemiyorum ciddiyim şurada 1 yılımı geçirdim çok şey öğrendim, arkadaşlar edindim, burada görev yaptım vs... 

Demek buraya kadar ha, ne diyelim abi hayırlı olsun. Ama beni affet ne olur.

• MythBaran ve NoMoreTime bunu beğendi

Resmi ekleyen

Youtube: youtube.com/harunbey508

anarface

anarface
  • Forum yetkilisi

• 526
  • Klan/Çete: Λssasin'S Creed ∞
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               
Hoşçakal abi siz nereye giderseniz ben peşinizden gelicem
Hayatında başarılar dilerim
Seninlen hiç ss yok son bir kez hatıra alabilirmiyim

dbg34.gif

Hazard..

Hazard..
  • Üye

• 998
  • Nick: [AC]HazarD
  •               

Sunucuda yaklaşık 1 yıl geçirdim böyle güzel bir kadro görmedim birbirine sıkı sıkı kitlenen her zorluğun üstesinden gelen bir kadro.

Tabiki önünüze engeller çıkacaktı ve siz onları başarıyla aştınız be :(

Vay be buraya kadarmış :(

Hoşçakalın Allaha emanet

Hakkınızı helal edin

:(

Ulan beeee :( Siz olmadan olmaz aga.

• anarface bunu beğendi

Resmi ekleyen

Acemi Mapper

[ΛC] Λssassin'S Creed

Diriliş ErtuğrulSöz

Kafa topuHazlord42

Ne Mutlu Türküm Diyene Mustafa/HazarD

anarface

anarface
  • Forum yetkilisi

• 526
  • Klan/Çete: Λssasin'S Creed ∞
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               

Nereden nereye geldik vay amk

dbg34.gif

Elizabeth

Elizabeth
  • Üye

• 313
  • Klan/Çete: eX
  • Discord: Elizabeth#3779
  •         

Tekrar gelin buralara zamanınız olduğunca sizleri görelim hadi hoşça kalın.

[soundcloud=''] Listen on Soundcloud.com[/soundcloud]

fucktengri

fucktengri
  • Üye

• 53
  • Nick: ananınamı

see you again

pWlQqz.jpg

okoMPo.jpg

• MythBaran ve MasTR bunu beğendi

One Man Army

Jazz.

Jazz.
  • Üye

• 964
  • Nick: JazzB[ΛC]
  • Klan/Çete: ΛssasinS Creed - Boss
  •               
Hasım olduğumuz kişiler değildir umarım
  • Elijah bunu beğendi

Resmi ekleyen

Steam Tıkla

Karanlık Günlerde , Aydınlık İçin Çalışıyoruz...

/ΛC - Assassin'S Creed 2014 - 20

(jamaika)

(jamaika)
  • Üye

• 394
  • Nick: jamaika
  •            
5 rakam verdiyse gelsin
[spoiler]
3 yıl öncesine kadar samp ağzı süt kokan entel dantel konuşan çocuklarla doluydu nasıl geldiysem allah belamı versin 2 yılda çok şey değişti ibiza da buda sıçrama yapıyo tabi tüm herkez acaba nasıl boş konuşarak prim kasarım peşinde ortamlar şuanda böyle yalansa yalan diyin lan buda benim kânatim dayı

p0QdzL.png

Massimiliano

Massimiliano
  • Üye

• 22
  • Nick: Massimiliano
  • Klan/Çete: West Side

Reis allaha emanet olun :D Bir rakı parasına bırakıp gittiniz bizleri :D

El1teZombiezHD

El1teZombiezHD
  • Üye

• 549
  • Nick: El1teZombiezHD
  • Klan/Çete: Vigilante Kingdom [vK]
  •            

@Mütemadiyen sen huzura gidiyorsan bizde huzurluyuz o zaman.