İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Turk Ibiza Freeroam | Paketlerimiz (Sponsorluk, Seçkin Klan & Mekan, VIP Daire & Araç)

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 43 yanıt gönderildi

Lexusss

Lexusss
  • Hate

• 171
  • Nick: Lexus
  • Klan/Çete: AssassinS Creed
  •   
vip daire resimlerine bakarken fps birden düştü pc kasmaya başladı
  • Hoverbunder bunu beğendi

StrongHold.

StrongHold.
  • Üye

• 2.200
  • Nick: StrongHold.
  • Klan/Çete: Emniyet Genel Müdürlüğü [EGM]
  • Discord: HuysuzMyTrol||Eren_GG #2761
  • Seçkin Klan: Emniyet Genel Müdürlüğü [EGM]
  •               

Site üzerinden ödeme yapılabiliyor mu? 

@L_Drago.

@Tengri

@AndreoHector

4alkNp.png

Grafiker - Pawno Coder - YouTuber

[sL] - Samp Legends - Founder- [dM] - Dreak Morn - Founder

Tengri

Tengri
  • Proje Sahibi

• 159
  • Nick: Tengri
  •   

@L_Drago.

@Tengri

@AndreoHector

Bankaların online sitelerinden ya da Mobil uygulamalarından da yapabilirsiniz.
  • Hipokrat bunu beğendi

anarface

anarface
  • Forum yetkilisi

• 526
  • Klan/Çete: Λssasin'S Creed ∞
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               

@L_Drago.

@Tengri

@AndreoHector

Bankaların online sitelerinden ya da Mobil uygulamalarından da yapabilirsiniz.

E-ödeme sistemi pek güvenilmeyen bir sistem. Özellikle çoğunluk olarak yaş kitlesi düşük olan bir platformda, bu güveni sağlamak zor iş. Kişiyi kendi büyük aile bireylerinin kredi, banka karını kullanması gerekiyor. Bu da alıcı tarafını, hiç bilmediği bir platforma yatırması ona göre riskli geliyiyor. Heleki bunu havale yolu ile yapmak. Aile bireylerinin bunu onaylıyacağını sanmıyorum. Bunun için, ininal ve paramara gibi genç yaşlara hitap eden, ödeme seçenekleri eklense, satışlarda daha fazla artış olacağını düşünüyorum. Tabi, bu sistemi kurmak kolay iş değil. İşinizi kolaylaştırmak adına, kurumlar var bu kurumlar, bu sistemi otomatik olarak kuruyor. Ama yinede yapılan satışlarla kurumun talep ettiği ücreti karşılayamazsınız. Bu yüzden faizli seçeneğide var %1,5 faiz seçeneği var. Siz de uygun görürseniz bu sistemin getirildiğinde, satışlarda fazladan katkı sağlıyacağını düşünüyorum. Siz de uygun görürseniz, getirilmesini tavsiye ediyorum.

dbg34.gif

Şu etiketlerle benzer konular: DUYURU