İçeriğe git

TURK-IBIZA'ya hoş geldin!

Giriş Yap 

Kayıt Ol
TURK-IBIZA'ya hoş geldin sevgili dostum! Şu anda Misafir konumundasın ve konumun gereği konu ve kategorileri göremiyorsun.
Kategorileri veya konuları görebilmen için KAYIT olmalısın. Eğer TURK-IBIZA foruma zaten kayıtlı isen sağ taraftan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarak giriş yapabilirsin.
Kayıt olarak şu özellikleri ve çok daha fazlasını kullanabilirsin:
  • Tüm forum/kategorileri görüntüleyebilir, yeni konular oluşturabilir veya mevcut konulara yanıt gönderebilirsin.
  • Etkinlikleri, Yarışmaları ve Turnuvaları görebilir, katılabilir ve büyük ödüllere sahip olabilirsin.
  • Sunucumuz hakkındaki duyurulara, mod güncellemelerine ve sunucumuzun son durumuna anında ulaşabilirsin.
  • Mevcut konuları takip edebilir veya güncellemeleri anlık olarak alabilirsin.
  • Profilini özelleştirebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.
  • Yeni modumuz hakkındaki bilgilere ve görüntülere erişebilir, yeni sistemler hakkında bilgi alabilirsin.
  • Destek hattımıza ulaşabilir, oyun/forum şikayetlerini ve taleplerini bizlere ulaştırabilirsin.

Kurucumuz Mütemadiyen'den

Resim

Turk Ibiza Freeroam | Paketlerimiz (Sponsorluk, Seçkin Klan & Mekan, VIP Daire & Araç)

• Cevap yazmak için giriş yapın
Bu konuya 67 yanıt gönderildi

furkaN_

furkaN_
  • Emekli - Sahip Vekili

• 387
  • Nick: frassel_food
  •               

SATIŞTAKİ PAKETLER

"VIP DAİRE" Paketi

Aylık 24.90 TL

"KLAN MEKANI" Paketi

Aylık 49.90 TL

(Map'i biz yaparsak 59.90 TL)

"SEÇKİN KLAN" Paketi

Aylık 54.90 TL

"SEÇKİN KLAN + KLAN MEKANI" Paketi

Aylık 99 TL

(Map'i biz yaparsak 109.90 TL)

"4 LEVEL SPONSOR ANİMATÖR + VIP DAİRE" Paketi

Aylık 49.90 TL

"5 LEVEL SPONSOR ADMİN + VIP DAİRE" Paketi

Aylık 54.90 TL

"7 LEVEL SPONSOR ADMİN + VIP DAİRE" Paketi

Aylık 99.90 TL

"SEÇKİN KLAN + KLAN MEKANI + 7 LEVEL SPONSOR ADMİN + VIP DAİRE" Paketi

Aylık 199.90 TL

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ziraat Bankası

(ATM'den TC. Kimlik No. girdikten sonra parayı ATM'ye koyarak kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.)

Türkiye İş Bankası

(ATM'den TC. Kimlik No. girdikten sonra parayı ATM'ye koyarak kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.)

Google Play'de Geçerli Bütün Ödeme Yöntemleri

(Mobil Ödeme, Kredi Kartı, Ininal ile ödeme vb. çoğu ödeme şekilleri bulunmaktadır)

(Tek yapmanız gereken telenonunuza Turk Ibiza uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra, sol üstteki menüden ''Bağış ve Paketler'' bölümüne gelmek ve seçtiğiniz paketi satın almak. Satın aldıktan sonra bilgilerinizi bize yazıp, hangi paketi satın aldığınızı söylemeniz yeterlidir.)

(''Bağış yap'' butonları, karşılıksız yaptığınız bağışları içerir.. Belirli bir bağışı geçtikten sonra forumdan ödül alırsınız. Paket satın alacaksanız ''Satın Al'' butonlarını kullanmanız gereklidir.)

DETAYLAR...

REFERANS KİŞİYE BONUS...

Spoiler

SEÇKİN KLAN...

Spoiler

VIP DAİRE...

Spoiler

KİŞİYE ÖZEL ARAÇ...

Spoiler

Konu Zhywor tarafından 24 Ağustos 2018 - 17:27 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

xFireClaw

xFireClaw
  • Üye

• 1.367
  • DURUM: PASİF
  • Nick: xFireClaw
  • Klan/Çete: SAWNERS
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               

Süper  :ok:

qvpxbb.png

Mucahit

Mucahit
  • Üye

• 508
  •      

TÜRK-İBİZA farkı!

Misafir_.Niq0Lays_*

Misafir_.Niq0Lays_*

güzel

Panoshellas

Panoshellas
  • Üye

• 1.598
  • Nick: Panos[dS]
  • Klan/Çete: [dS] - Dark Squad l
  •               

İbiza farkı  :ok:

mkV6bV.gif

Misafir_.Niq0Lays_*

Misafir_.Niq0Lays_*

umarım bunları beğenip alan olur

absinthe

absinthe
  • Üye

• 1.246
  • Nick: Jazz[B8]
  • Klan/Çete: Λssassin'S Creed - Boss
  • Discord: Jazz #7388
  • Seçkin Klan: Black Eight
  •               

2k adına bi iddaa yapayım tutarsa yaparuk tutmazsa zaten bizim olmamıştır 

• TeLLeS bunu beğendi

Resmi ekleyen

Steam Tıkla

Karanlık Günlerde , Aydınlık İçin Çalışıyoruz...

/ΛC - Assassin'S Creed 2014 - 20

LastWorld

LastWorld
  • Üye

• 180
  • Nick: LastWorld
  • Klan/Çete: LoZ of Zetas [LoZ]
  • Discord: LastWorld (Burak Uçar)#4876
  •               

Son gaz devam ediyoruz elinize sağlık :)

Resmi ekleyen

GaMeRiosX

GaMeRiosX
  • Üye

• 779
  • Nick: GaMeRiosX
  • Klan/Çete: Hollywood DrifterS-HD
  •               
Süper
Resmi ekleyen

Türk İbiza 3 Level Animatör

MaviPanter

MaviPanter
  • Üye

• 762
  • Nick: MADAME_DE_PANTER / Athanasia
  • Klan/Çete: Λssassin'S Creed
  • Discord: MaviPanter#9481
  •               
Yine bir ibiza farkı

D727mO.png                                                                       

Nethore

Nethore
  • Üye

• 1.321
  • Seçkin Klan: Black Eight
  •               
Etkileyici,eline sağlık.

4a0ONz.png

Decomp

Decomp
  • Üye

• 563
  • Nick: [vK]Decomp
  • Klan/Çete: Vigilante Kingdom™
  • Seçkin Klan: Vigilante Kingdom [vK]
  •               

Siz Üst yönetim olarak çok büyük adımlara yol buluyorsunuz ve her dakika daha güzel adımlar atıyoruz.Bence bu fırsat kaçmaz çok uygun fiyat 

Facebook Contact:mustafa.karabay9
Skype Contact:mustafa.karabay3
İnstagram contact:Kyichi
Other Contact:Send me Message

rathbloodhunter23

rathbloodhunter23
  • Üye

• 2.639
  • Nick: rathbloodhunter23
  • Discord: rthbldhr#6157
  •               
Furkan abi döktürmüşsün gene. Anim olmak isteyenler için iyi bi' paket olmuş. Bu arada seçkin klanda yer alacak klanlar, sadece satın almakla olacak değil mi? Üst yönetim adminlerin klanlari orada olamayacak galiba?

Resmi ekleyen

GaMeRiosX

GaMeRiosX
  • Üye

• 779
  • Nick: GaMeRiosX
  • Klan/Çete: Hollywood DrifterS-HD
  •               

Bunlar süper git gide daha cok büyüyor

Resmi ekleyen

Türk İbiza 3 Level Animatör

Juliet

Juliet
  • Üye

• 4.698
  •               

Merhaba. Görüyorumki sahiplerimiz gine iş başında harika seyler tasarlanmış. Ben HD Sahibi olarak bu konuya çok yakından ilgileneceğim. Bu kadar emek verdiğim ve 3 yıldır burada emektar yaptığım clanin artık özel bir bölümü olması gerektiğini düşünüyorum. Bu olayla ilgili olarak Herşey gayet ve net açık sunulmuş ve fiyatlarda çok uygun. Ben hemen bu işlem hakkında görüşüp halledeceğim.
Böyle bir clana sahip olupta sizin gibi yaratıcı insanların yarattığı ek sistemlerden yararlanmamak ayıp olur. Teşekkürler İbiza Yönetimi.

Alacağım zaman sizinle görüşeceğim.
Saygılarımla.

• furkaN_ bunu beğendi

76561198397344486.png

xxrobwales (real)

xxrobwales (real)
  • Üye

• 449
  • Nick: ReaL.
  • Klan/Çete: Eski vK lı
  •   
TURK IBIZA candir.

kvovkW.png

-EMEKLİ ANİMS-

furkaN_

furkaN_
  • Emekli - Sahip Vekili

• 387
  • Nick: frassel_food
  •               

Furkan abi döktürmüşsün gene. Anim olmak isteyenler için iyi bi' paket olmuş. Bu arada seçkin klanda yer alacak klanlar, sadece satın almakla olacak değil mi? Üst yönetim adminlerin klanlari orada olamayacak galiba?

Ücretli olacak.

yourfriend2007

yourfriend2007
  • Üye

• 580
  • Nick: yourfriend
  • Klan/Çete: CEHENNEM EVET!
  •         

Yaz oraya CEHENNEM EVET! yarin atarim parayi hadi eyw

• TeLLeS, adltopal ve nicro bunu beğendi

76561198070526549.png

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In aliquet id dui vitae gravida. Morbi nec aliquam est. Fusce ac felis semper, ultrices nulla vitae, convallis tortor. Sed id est ante. Sed posuere gravida nisi, non porta ligula porta sed. Pellentesque libero ante, dictum sit amet lorem eu, posuere dictum urna. Donec quis lacus ut dolor porta consectetur a a purus. Donec lobortis nec nunc non euismod. Nullam quis urna quis velit lacinia sagittis non in libero.

Nullam accumsan ultricies neque, eget condimentum nisl volutpat sed. Nullam efficitur, lorem eu auctor molestie, risus diam aliquam ligula, vel consectetur nunc lectus ac lacus. Pellentesque dapibus mi id mattis volutpat. Donec lobortis pharetra orci tincidunt condimentum. Ut velit turpis, varius vel ante ut, aliquet elementum arcu. Phasellus faucibus ut dolor at pharetra. Etiam ac placerat enim, nec luctus nibh. Cras elementum tincidunt arcu, vel luctus enim luctus at. Nunc neque metus, iaculis vitae vestibulum vitae, ultricies vel est. Donec et maximus justo. Quisque at pellentesque sem, quis tristique mauris. In egestas hendrerit dolor vel pharetra. Aenean sit amet ante quis lectus venenatis interdum. Integer libero nisl, posuere sit amet condimentum ac, tristique eget odio.

Aenean lobortis est eget erat condimentum sollicitudin. Donec justo eros, viverra nec cursus at, feugiat quis elit. Mauris ac convallis felis. Nunc nisi dui, tincidunt eu augue nec, volutpat vehicula ipsum. Sed nisl lectus, porttitor mattis metus a, commodo aliquet purus. Nunc in tellus auctor, suscipit magna sit amet, tincidunt urna. Morbi semper magna id venenatis volutpat. Mauris semper malesuada semper. Vestibulum augue dui, blandit quis libero sit amet, dictum ornare neque. Praesent et augue sapien. Aliquam bibendum maximus odio a porttitor. Mauris eget fringilla sapien, et ullamcorper risus.

Phasellus et neque non urna accumsan dapibus ut in lacus. Cras in mi in libero sagittis luctus nec vel mauris. Aenean consectetur porttitor pharetra. Morbi consectetur ipsum diam, non gravida dolor eleifend eget. Praesent justo sem, laoreet at semper in, lobortis ut urna. Aliquam erat volutpat. Praesent tempus lacus vel ligula vehicula lobortis.

Phasellus vitae porta neque, id vulputate ante. Quisque risus neque, mollis at risus in, ullamcorper lacinia mauris. Morbi sollicitudin lacinia imperdiet. In sit amet interdum sem. Quisque ut quam placerat leo iaculis suscipit. Vivamus eget commodo felis, sit amet scelerisque leo. In tortor dolor, dignissim eget pellentesque a, tempus a massa. Aenean ullamcorper erat quis lacus pretium, non dictum sem gravida. 

xeron

xeron
  • Üye

• 1.320
  • Nick: xeron)
  •            
Farkettimki birşey olmuş;
Resmi Klan Vaktinde Ps vs kendi bölümümüz var idi buna eklenerek nerdeyse tamamen direksiyonu bize vermişsiniz,Sunucu Masrafları için iyi çare olmuş Hayırlısı olsun
<p class='bbc_center'><span style='color: #d3d3d3'><span style='font-size: 18px;'>Resmi ekleyen</span></span></p>
<p class='bbc_center'><span style='color: #d3d3d3'><span style='font-size: 18px;'>xeron // Emre</span></span></p>
<p class='bbc_center'><span style='color: #d3d3d3'><span style='font-size: 18px;'>Skype:xeronnnn31</span></span></p>
<p class='bbc_center'><span style='color: #d3d3d3'><span style='font-size: 18px;'>Youtube: xeronTM</span></span></p>
<p class='bbc_center'><span style='color: #d3d3d3'><span style='font-size: 18px;'>"Bir Milletin Varlığı Özgür Düşüncelere Bağlıdır."</span></span></p>

Jixx

Jixx
  • Üye

• 1.390
  • Nick: Jixx / cervantexs / Alper
  • Klan/Çete: HD
  •               

Resmiliğin geri dönmesi iyi oldu 

Şu etiketlerle benzer konular: BİLGİ

0 kullanıcı bu konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı